KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257271
nr 1425 7271
Oidentifierad konstnär. Signerad, interiör med par. Olja på duk, 72x60, yttermått inklusive ram: 93x80 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:21:57
200 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)